Про Нас

Про Нас

Про компанію Complex Solution

Компанія Complex Solution є новатором в комплексному вирішенні найскладніших завдань в сфері інформаційних технологій. Пріоритетним напрямком діяльності Complex Solution в IT-сфері є абонентське обслуговування підприємств різного рівня. Аутсорсинг в області IT не є новинкою в світі, проте в Україні його розвиток особливо активно проходить тільки зараз. Наші клієнти вже відчули переваги ефективного IT-аутсорсингу від Complex Solution, створивши з нашою допомогою ефективні і якісно функціонуючі комп'ютерні системи.

Клієнти Complex Solution йдуть в ногу з часом!

Передача комп'ютерної та мережевої інфраструктури на обслуговування в Complex Solution дозволяє клієнту скористатися цілим рядом переваг:

  • Широкий спектр послуг з обслуговування IT-інфраструктури підприємства, включаючи проектування, монтаж і налагодження обладнання. Ви можете замовити як комплексне абонентське обслуговування, так і повністю доручити нам створення комп'ютерної мережі організації.
  • Повний перелік робіт з налаштування та обслуговування офісних комп'ютерів.
  • Інсталяція, налаштування і подальше обслуговування серверів підприємства.
  • Масштабованість і гнучкість комп'ютерної мережі, побудованої фахівцями Complex Solution, дозволяє зростати вашій компанії без зайвих фінансових вкладень.
  • Зниження витрат по ряду пунктів. Це економія бюджету організації на пошуку і навчанні персоналу, виплат зарплат, податків і внесків, а також зниження витрат на організацію персонального робочого місця для штатного фахівця.

 

Ми завжди готові прийти до вас на допомогу. Complex Solution має в своєму штаті необхідну кількість фахівців різних профілів, які завжди готові вирішити всі проблеми і поставлені завдання.

 

Якісно інший рівень обслуговування комп'ютерної мережі вашої організації - наші співробітники працюють в сфері IT-аутсорсингу багато років і є професіоналами з великим досвідом роботи.