Що таке IT Аутсорсинг?

Що таке IT Аутсорсинг?
Розповімо вам сьогодні, навіщо потрібно орієнтуватися на ринку ай-ті (IT) компаній, які надають послуги аутсорсингу.
Мрія будь-якого керівника: компанія, в якій все працює без збоїв і помилок. Рідко, але подібні організації зустрічаються.
Якщо керівництво компанії свідомо підходить до питання мотивації співробітників і грамотно розподіляє преміальні у всіх сенсах цього слова, то дуже ймовірно, що всі співробітники перебувають у штаті і, навіть послугами підрядників або аутсорсингових компаній не користуються, в принципі, і не піднімають цю тему, так як, просто, так все складається, вдало і нема чого, іншими словами немає потреби в аутсорсингу. Ви скажете це фантастика? Ні. Будь-фінансовий аналітик покаже графік успішності компаній, статистику зростання і стабільності, а також... спаду.
Цифри говорять, що успіх без спаду прибутку можливий, при ідеальних зовнішніх і внутрішніх умовах, що не довше трьох років.  Безумовно бувають винятки, але ми беремо середні значення.
Отже, ви працюєте дуже і дуже успішно 3 роки поспіль.
Припустимо в вашому штаті 4 it фахівця і 10 січня, відразу після новорічних свят у вас стартує новий проект, який мав на увазі найм співробітника в штат- додаткову штатну одиницю.
+ Але Іван, начальник it відділу невдало зазначив новий рік і захворів, а так як це були свята, лікування пройшло змазано, у нього ускладнення і до старту проекту, він в лікарні, тим часом +Михайло, полетів до Індії і з ним до 6 січня навіть зв'язкуне буде.
+ А Андрій (новенький, 5-й в штаті), вирішив ще пошукати роботу, т до йому здалося що він не встиг розглянути всі можливі варіанти
...У вас залишився Василь і Сергій.
Так на Сергія, ви покластися можете, можливо навіть він зможе когось попросити собі в помічники, але Васілій- його зовсім не можна виривати з інших проектів, бо почнуться проблеми в суміжних напрямках.
І що ж робити? Відмовлятися від нового проекту і втратити додаткових 100-500 тисяч доходу? Або попросити почекати клієнта тиждень інший, поки ви не вирішите свої проблеми?
Думаєте історія вигадана?
Як би не так!
Так імена ми змінили, але хід подій збережений. Керівництво компанії "N" подзвонили нам 3 січня 2019 року зі проханням підстраховки запуску великого медичного центру, хоча зустрічалися ми 6 місяців тому. Тобто керівник організації "N" підбирав аутсорсингові компанії в нашій ситуації в it напрямку за 6-7 місяців до старту нового проекту.
Нам невідомі критерії вибору нас в якості аутсорс компанії it послуг, можливо ми виграли в міні тендері компанії "N" з-за широкого переліку it послуг, комплексних послуг, і індивідуального підходу, ми не знаємо. Але, зате ми знаємо, якщо керівництво грамотно розглядає ринок-як єдине ціле, то безумовно, розуміє що буває форс-мажор, і ніхто не скасовує людський фактор.
Якщо цікаво, як закінчилося наше співробітництво, ми поки й самі не знаємо, т до досі виконуємо різного роду послуги для компанії "N".
Перелічимо пару з них, з вартістю і квадратурної, для прикладу:
1) обслуговування комп'ютерної техніки лютий 2019 рік - 18 одиниць - 4500,00 грн
2) Відновлення роботи ПК - 3 едініци- 2650,00 грн
3) Разова настройка ip телефонії - 5000,00 грн
4) Створення мережі відеоспостереження для приміщення 250 м.кв.- 25000,00
 
Ми рекомендуємо завжди бути в курсі того, що відбувається на ринку it послуг і вивчати варіанти і пропозиції, не втрачайте можливості, які приходять до Вас! Будьте успішним керівником, успішної організації.
Телефонуйте нам прямо зараз для консультації або скористайтеся формою зворотного зв'язку для того щоб ми повністю розрахували вартість обслуговування Вашого підприємства.