Що таке сервер? Навіщо потрібен серверний аутсорсинг?

13.05.2021 Що таке сервер? Навіщо потрібен серверний аутсорсинг?

Серверний аутсорсинг - що це таке? Навіщо потрібено знати що із сервером? І чому сервер - це важливо?

 

Що таке «обслуговування серверів» і навіщо воно потрібне бізнесу? Сьогодні поговоримо про серйозні речі.

 

Якщо ви є власником середнього або великого бізнесу - сервер вам просто необхідний. Отже, сервер - це пристосування, що використовує програми для виконання як віддалених завдань, так і локальних. Всі сервера автоматично призначені для роботи з клієнтами. У ролі клієнтів може бути факс, телефон, комп'ютер, принтер - будь-який пристрій, яке можна підключити до інтернету. Від того, наскільки сервер потужний, залежить і те, скільки інформаційних даних може зберігатися на серверному обладнанні.

 

Системні адміністратори обслуговують сервера і постійно тримають на контролі, щоб вони працювали справно і безперебійно. Також сисадмін займається резервним копіюванням інформації, стежить за тим, щоб не було витоку або злому серверів, а також проводить профілактичні заходи з метою уникнення можливих поломок. Від того, наскільки дії адміністратора будуть професійними, залежить вся робота серверного парку. Саме тому не варто довіряти такі завдання малодосвідчених або неперевіреними співробітникам.

 

Навіщо сервера бізнесу? Чи можна без них обійтися?

 

Якщо в компанії працює велика кількість співробітників - у них повинен бути доступ до різної інформації та ресурсів. Ці завдання якраз і вирішує серверний парк. Не варто думати, що з таким завданням впорається звичайний ПК, навіть найсучасніший і потужний.Якщо покласти на один-два комп'ютери таке навантаження - в самий невідповідний момент може статися збій, і цінна інформація буде просто втрачено. Щоб зрозуміти, який саме сервер вам потрібен, необхідно з'ясувати, які вони взагалі бувають.

 

Поштовий. Відповідає за відправку та отримання електронної пошти. Кожен лист потрапляє спочатку на поштовий сервер, де обробляється і аналізується, а тільки потім вже відправляється за вказаною адресою.

Файловий. Незамінний сервер, якщо потрібно зберігати великі обсяги інформації у вигляді файлів. Всі, хто мають доступ до сервера, можуть пересилати один одному фото, відео та аудіо, використовуючи спеціальний протокол.

Веб-сервер. Тут зберігаються сайти, наявні в інтернеті. Їх ще можна назвати певними посередниками між самим сайтом і інтернет-користувачем. На веб-сервер покладені ті ж завдання, що і на веб-хостинги - обробка великої кількості інформації.

База даних. Вони необхідні більшості програм, що використовуються в офісі і на підприємствах.

Проксі. Ці сервера роблять запити в Мережу замість користувача, вони практично не відрізняються від веб-серверів, тільки представлені цілим комплексом програм. Все що необхідно проксі-сервера - отримати потрібну команду від клієнта. Далі він вже сам починає шукати інформацію. Якщо все налаштувати правильно, то можна шукати інформацію абсолютно анонімно, а також захистити свої дані, що зберігаються на комп'ютері, від зломів і спам-атак.

 

Як бачите, ведення сучасного бізнесу без використання сервером просто неможливо. Необхідно тільки вибрати найбільш підходящий (один або в комплексі) конкретно під ваші завдання.

 

Зазвичай сервера використовуються в таких галузях:

 

Виробництва різного ступеня потужності;

Торгова сфера;

Страхові компанії;

Медичні установи;

Сфера послуг;

Онлайн магазини;

Державний апарат;

Інформаційні та розважальні ресурси;

Великі корпорації;

 Малий бізнес.

 

серверна аутсорсинг від професіоналів - чому це так важливо?

 

Якщо у вашій компанії є серверний парк - необхідно його постійне обслуговування і контроль за роботою. Тримати цілий штат співробітників не завжди вигідно і рентабельно: потрібно виділяти окреме приміщення, платити зарплату, оплачувати відпустки і лікарняні, підшукувати співробітників. На все це йде великі трудові, часові та фінансові витрати. Але можна значно полегшити собі життя, замовивши аутсорсинг серверного парку.

 

Complex Solution на українському ринку вже 15 років і за цей час підтвердила свою бездоганну репутацію. Ми займаємося обслуговуванням серверів малого, середнього і великого бізнесу на договірній основі. Якщо вам необхідно оперативно вирішити будь-які питання, що стосуються установки інформаційних систем, налаштування і обслуговування серверів, усунення неполадок, повного технічного супроводу, модернізації апаратних засобів - це до нас!

 

Ми пропонуємо вам повністю зняти з себе всі турботи, що стосуються обслуговування серверного парку і контролю за його роботою, щоб максимально зосередитися на веденні бізнесу. Всю рутинну роботу ми готові взяти на себе!

 

Віддалена підтримка серверів від Complex Solution

 

Наша команда здійснює віддалену підтримку серверних парків будь-яких підприємств. Також пропонуємо наступні послуги, без яких ваш бізнес не буде функціонувати ефективно:

 

Профілактична робота з програмним забезпеченням і «залізом»;

Повне обслуговування серверних парків - установка, настройка, підтримка, віртуалізація, масштабованість мережі;

Діагностичні заходи та усунення поломок;

заміна несправного обладнання, якщо можливо - ремонт;

Часткова або повна заміна деталей;

Модернізація існуючого обладнання для підвищення оптимізації його роботи на підприємстві;

Контроль за роботою систем інформаційної безпеки;

Збірка ПК і закупівля деталей для них;

Налагодження та установка програм на офісні комп'ютери ваших співробітників , контроль за роботою програмного забезпечення, своєчасне виявлення збоїв і неполадок;

Консультації для клієнтів і співробітників.

 

Скільки буде коштувати обслуговування серверів від Complex Solution?

 

Погодьтеся, закономірне питання, якщо ви зважитеся довірити нам настільки відповідальне завдання. Зазвичай вартість таких послуг залежить від декількох факторів:

 

Кількість серверів для обслуговування;

Територіальне розташування об'єкта клієнта;

Кількість виїздів фахівців і т.д.

 

Якщо ваше підприємство знаходиться безпосередньо в Києві - коштувати така послуга буде дешевше, ніж виїзд наших фахівців по області. Також на ціну впливає і час, який витрачається на роботу. У договорі ми прописуємо, в які дні наші адміністратори будуть здійснювати виїзди на ваш об'єкт, чи передбачена робота у вихідні та святкові дні, в який час доби і т.д.

 

Зазвичай середня ціна за одне робоче місце - 200 грн, один сервер - від 600 грн, але все за індивідуальною домовленістю з кожним клієнтом.

 

Як ми приймаємо сервера на обслуговування?

 

Перед тим , як укласти договір на довгострокове співробітництво, наші фахівці проводять комплексну оцінку і аналіз стану серверного парку клієнта. Береться до уваги технічний стан, кількість серверів та інші моменти. Далі ми складаємо список завдань для вирішення потреб замовника, узгоджуємо та затверджуємо регламент робіт, складаємо кошторис і, власне, підписуємо договір. При укладанні договору з компанією, все консультаційні заходи надаються абсолютно безкоштовно.

 

Згідно з угодою, ми надаємо наступні послуги:

 

Повний адміністрування серверного парку. Сюди входять: налаштування обладнання та програмного забезпечення, установка ліцензійних програм, настройка архівів і резервного копіювання, адміністрування серверів і своєчасне виявлення неполадок, профілактичні роботи.

Техпідтримка на всіх етапах. Діагностика поломки, ремонт, часткова або повна заміна деталей, закупівля необхідних комплектуючих, модернізація обладнання.Також усувати неполадки на серверах наші фахівці можуть і віддалено, не виїжджаючи на ваш об'єкт, що теж непогано допомагає заощадити.

 

Навіщо потрібна профілактична робота на серверах?

 

Щоб запобігти поломки і збої, необхідно своєчасно проводити профілактичну роботу, тестувати і перевіряти програмне забезпечення, завірусованность системи і т.д.

 

Виконуємо ще й такі види робіт:

 

Інсталюємо серверні платформи;

Налаштовуємо серверні сервіси;

Обслуговуємо обладнання серверних парків;

Відновлюємо роботу сервера, якщо стався збій;

Налаштовуємо копіювання і збереження інформації;

Проектуємо і впроваджуємо інфраструктури;

Модернізуємо програмне забезпечення серверного парку.

 

Замовляйте професійний серверний аутсорсинг в Complex Solution. Професійно і недорого виконуємо рутинну, але таку необхідну роботу з обслуговування серверів і систем.

 

Ми економимо ваш час і гроші, а ви продовжуєте розширювати свій бізнес!

 

Кожен повинен займатися своєю справою. А в цьому ми - професіонали!