Плюси і мінуси ІТ аутсорсингу

16.11.2020 Плюси і мінуси ІТ аутсорсингу

Плюси і мінуси ІТ аутсорсингу

Хочете економити на бюджеті заробітних плат до 75% і лише покращувати результативність Вашого бізнесу?

Скажете: «Так не буває!»

Подібний успіх давно став можливим, завдяки послузі АУТСОРСИНГУ.

Давайте з'ясуємо, що ж таке АУТСОРСИНГ?

Пам'ятаєте історію «Як я заробив свій перший мільйон»:

«Купив кг яблук ... помив, продав, купив-помив-продав, а потім мій дядько залишив мені спадок»

Безумовно, в стандартному найманні фахівців «все і відразу» отримати неможливо, тим більше не знаєш напевно, який  "спадок" отримаєш від найнятого фахівця. І чи такий він хороший, як описує в резюме і на співбесідах? Скільки Ваших грошей і часу знадобиться, щоб все з'ясувати?

І навіть якщо ви вклали в підприємство хороший матеріальний «ШМАТОК», зробивши тисячу рухів, в пошуку і підборі персоналу, облаштуванні робочої зони, навчанні персоналу, можливо кілька разів навіть втративши співробітників через те, що хтось комусь не сподобався або що ще гірше -  почалися «осідання» в роботі. Зізнайтеся, в кращому випадку Ви отримали проміжний результат від найманого працівника, але яка була ціна питання?

Плюси і мінуси ІТ аутсорсингу

Ми ні в якому разі не намагаємося нікого переконати. Ми любимо сухі факти.

Таблиця складена на аналітиці історій більше 30 компаній малого і середнього бізнесу, які перейшли на обслуговування, в тому числі ІТ аутсорсингу.

 

З послугою АУТСОРСИНГУ весь бізнес починає працювати інакше. Часто за розумну абонентську плату отримуєш величезний шматок пирога у вигляді переліку послуг, можливостей і, найголовніше, - якісного виконання завдань. За обгрунтовану і чітку суму, без розмитих цифр, як правило - це абонентська плата за конкретні послуги. Це дозволяє грамотно планувати бюджет, розуміти, на що Ви можете розраховувати з гарантією 100% виконання.

 

 Так що, ми порівнюємо АУТСОРСИНГ з тою самою «спадщиною в мільйон», без втрати часу і сил, і цілком прогнозованим результатом від вкладених коштів.

Ви досі сумніваєтеся? Спробуємо навести ще пару аргументів:

 Як оцінити якість роботи співробітника в сфері інформаційних технологій?

Відповімо так: відсутністю поточних проблем і звернень до IT фахівців.

При грамотному налаштуванні обладнання, серверів, сайтів  все працює безвідмовно тривалий проміжок часу, що власне і є показником рівня спеціаліста.

А тепер уявіть, у яку ціну такий фахівець вам обійдеться? Точніше сказати кілька фахівців. ІТ кухня теж має свої вузькоспрямовані сторони, і в цьому середовищі практично не зустрічаються багатозадачні «профі».

 

 Але! Якщо Ви маєте справу з компанією, яка надає послуги в ІТ аутсорсингу, в 95% випадків це буде група з 20-30 різнопланових високоякісних фахівців. І якщо вчора для Вашого бізнес проекту стояло завдання в налаштуванні мережі і принтерів, завтра  - налаштуванні АТС, а післязавтра - написання і просування сайту, ІТ Аутсорсинг здатний покрити всі ці завдання за розумні гроші.

 

Витрачайте з розумом і зверніться до фірми, яка попередньо і детально описує умови робіт, підтверджуючи сказане документально.

І особливо результатом.

Успіхів і процвітання Вашому Бізнесу!

Завжди готові дати розширену консультацію.

Команда Complex Solution.