Абонентське обслуговування серверів (B2B)

Налагодження та обслуговування серверів - оперативна допомога і гарантія якості!

Таке явище, як аутсорсинг серверного парку, набуває все більшого поширення серед невеликих і великих фірм, організацій та підприємств. Компанія Complex Solution здійснює договірне аутсорсингове серверне обслуговування клієнтів на території України, переважно по Києву та Київській області. Спеціалісти компанії успішно вирішують питання, пов'язані з установкою інформаційних систем, налаштуванням серверів, усуненням проблем, що виникли, забезпечують технічний супровід і, при необхідності, модернізацію апаратних засобів. В її спеціалізацію входять налаштування серверів і подальше повне професійне їх обслуговування.

Серверний аутсорсинг, а саме передача на обслуговування серверного парку на договірних умовах, передбачає передачу контролю за технічним станом парку обслуговуючій фірмі, яка спеціалізується на комп'ютерній підтримці.

Розмір суми, що вноситься щомісяця, залежить від певних чинників, а саме: кількості обслуговуваних серверів або робочих місць, частоти відвідувань клієнта адміністратором для проведення регламентних профілактичних заходів, територіального розташування об'єкта.

 Server Support | Complex Solution

Вартість обслуговування серверів - від 700 гривень за 1 сервер

Так, обслуговування серверів в Києві обійдеться дешевше, ніж в Київській області. При розрахунку оплати беруться до уваги і часові межі надання підтримки, яка за бажанням клієнта може бути цілодобовою і проводитися в усі дні тижня, включаючи і вихідні. Часто саме в такому режимі потребується технічне обслуговування серверів. Якщо говорити про середню оплату, то вона становить близько 700 гривень за одне робоче місце. У наш час аутсорсингове обслуговування серверів надзвичайно затребуване. Це можливість швидко отримати послуги системного адміністратора і вийти зі складної ситуації.

Як проводиться прийом серверів на обслуговування?

Перед прийняттям на абонентське обслуговування серверів, Complex Solution робить попередні огляд і оцінку технічного стану технічного парку фірми-клієнта, а фахівці складають список заходів, необхідних для оптимізації, якісного поліпшення роботи серверів, інформаційних ресурсів. Потім відбувається погодження та затвердження регламенту, кошторису майбутньої роботи і сторонами підписується договір про надання необхідного обслуговування. Рекомендації клієнтам входять до переліку безкоштовних послуг.

У чому полягає абонентське обслуговування серверів?

В процесі договірного обслуговування здійснюються:

  • Адміністрування, яке включає настройку апаратних засобів і їх програмного забезпечення відповідно до вимог та побажань клієнтів, установку ліцензійних програм, налагодження архівного збереження важливих документів і даних. Проводиться також адміністрування серверів, що забезпечує їх безперебійну роботу. Безумовно, лідирує за запитами на обслуговування серверів Київ через наявність в місті великих фірм і підприємств.
  • Технічна підтримка, яка здійснюється через відвідування клієнта фахівцем фірми, який діагностує і усуває поломку, включаючи ремонт і, в разі необхідності, заміну комплектуючих, що вийшли з ладу. Крім того, виїзди можуть проводитися з метою профілактичних робіт, яких особливо потребує підтримка серверів. Пошук та усунення поломок може проводитися і дистанційно, що підвищує оперативність надання допомоги.

Які послуги входять в систему профілактики серверного парку?

Профілактика включає тестування пристроїв систем комп'ютерів замовника і перевірку дії програмного забезпечення, а також контроль завірусованості систем, їх чистку.

У сфері обслуговування серверних систем, фахівцями компанії Complex Solution виконуються наступні роботи:

  • Інсталяція серверних платформ;
  • Налаштування, адміністрування серверних сервісів;
  • Регламентні роботи з обслуговування устаткування;
  • Відновлення роботи сервера після збою;
  • Налаштування систем безперебійного копіювання інформації;
  • Конфігурація і подальша закупівля обладнання;
  • Проектування і впровадження інфраструктури;
  • Модернізація обладнання існуючого серверного парку.