Мережеве адміністрування та монтаж ЛОМ (B2B)

Complex Solution надає послуги по фіксованому адмініструванню (Network administration) та монтажу ЛОМ (локально обчислювальної мережі). Скориставшись нашими послугами, ви зможете уникнути витрат, викликаних перебоями в роботі як самої мережі, так і сервісів, що залежать від неї.

Якісно і в термін виконаємо наступні роботи:

  • Аудит і консультації по оптимізації існуючих мереж;
  • Проектування, монтаж і подальше обслуговування комп'ютерних мереж;
  • Масштабування мереж;
  • Налаштування дротових і бездротових мереж, а саме обладнання компаній CISCO, TP-Link, D-Link, Mikrotik;
  • Рішення для HoReCa;
  • Усунення існуючих неполадок.

Застосування в своїй роботі багаторічного досвіду і обладнання передових виробників дозволяє будувати надійні  мережеві системи.

montaj_lvs_itkiev

Complex Solution допоможе розв'язати проблеми в роботі мережевої інфраструктури і супутнього устаткування. Тонкі налаштування апаратних засобів, грамотна настройка роботи Firewall в поєднанні з правильно підібраним антивірусом дозволяє бути впевненим у безпеці мережевого оточення.

➤Накопичення великої кількості непотрібної інформації на серверах і персональних комп'ютерах співробітників, часто має негативний вплив на роботу обладнання. Грамотна організація файлових сховищ - завдання надважливе!

➤Правильне налаштування мережевої периферії у вигляді сканерів, принтерів, плоттерів - це важливий момент в оперативній роботі офісу, нехтування цим сегментом мережі призводить до відчутних втрат, як мінімум, часу.

➤При необхідності Complex Solution допоможе підібрати оптимальні апаратні засоби і організувати їх закупівлю, щоб досягнути поставленого завдання при побудові безвідмовних і надійних систем.

➤Співпраця з ComplexSolution в питаннях закупівлі обладнання, допоможе Вам мати доступ до парку підмінного обладнання, що гарантує швидке усунення аварійних ситуацій і зниження тимчасових витрат.

montaj_kiev_it_c-s

Мережеве адміністрування від Complex Solution: гарантія результату!

Якщо вам потрібні послуги з мережевого адміністрування і монтажу локально обчислювальної мережі - пропонуємо довірити ці завдання фахівцям з більш ніж 10-річним досвідом роботи.

Співробітники Complex Solution швидко і професійно виконують такі види робіт:

➤ Консалтинг з питань оптимізації серверних систем;

➤ Складання проектів, монтажні роботи і подальший контроль за роботою комп'ютерних систем;

➤ Масштабування мережі;

➤ Комплекс робіт з налаштування бездротових мереж всіх видів;

➤ Профілактика та усунення поломок.

Більш ніж 10 років наша команда працює в сфері IT аутсорсингу. Ми вирішуємо проблеми будь-якої складності в мережевій інфраструктурі і забезпечуємо безперебійну роботу комп'ютерних систем на підприємствах будь-якої величини.

Чому найчастіше відбуваються збої в роботі системи?

На комп'ютерах ваших співробітників з часом накопичується величезна кількість непотрібної, зайвої інформації, що призводить до перевантаження системи і, з часом, одиниці техніки по-просту "виходять з ладу". Якщо не звертати увагу на окремі сигнали, через якийсь час вся система виявиться в стані тривалих перевантажень, що має призвести до тотального збою, втрати даних і інших неприємностей. Обмовимося відразу, доцільніше цьому запобігти профілактикою.

➤ Щоб організувати систему зберігання файлів, знадобиться чимало часу пересічному співробітнику, але ми зробимо це набагато швидше!

➤ Швидко і ефективно налаштуємо всю необхідну офісну техніку - принтери, сканери, ламінатори та інше, що заощадить вам величезну кількість часу.

➤Самі закупимо необхідне обладнання і комплектуючі, щоб організувати безперебійну та ефективну роботу вашого офісу.

➤Оперативно відреагуємо на аварійні ситуації та професійно їх вирішуємо.

 

Довіртеся фахівцям - вибирайте Complex Solution!