Сучасний ремонт комп'ютерної техніки, як це відбувається?

09.01.2019 Сучасний ремонт комп'ютерної техніки, як це відбувається?

Ремонт комп'ютерної техніки в офісі

Ніщо не вічне, а особливо - наші електронні помічники. Як часто незамінний в роботі ноутбук або ПК виходить з ладу в самий невідповідний момент! Але є і хороші новини: сучасний прорив в сфері виготовлення техніки дозволяє робити гаджети, які ламаються набагато рідше, ніж їх попередники. Наприклад, ваш домашній ноутбук або комп'ютер роками може служити без будь-яких збоїв. Але ось з офісною технікою все йде не так райдужно.

Чому офісна техніка часто виходить з ладу?

Тут все банально: достатньо порівняти, скільки часу ви працюєте за домашнім ноутбуком, і скільки за комп'ютером в офісі. Офісна робота - це безперервний потік прийому-передачі інформації, друк, серфінг в Інтернеті, друк договорів, сканування і т.д. Найчастіше страждають принтери і сканери, адже вони не вимикаються по багато годин поспіль. Домашньому ноутбуку можна дати перепочити, а офісна техніка покликана працювати, як то кажуть, до втрати пульсу.

Також не виключені масштабні перебої в системі, недбалість працівників, системні помилки, перенапруження в мережі, як підсумок - техніка не працює, і через це страждає якість роботи.

Чи є вихід? Звісно так!

 

Як «продовжити життя» офісної комп'ютерної техніки?

Зазвичай ремонту зіпсована офісна комп'ютерна техніка не підлягає, особливо якщо вона стара. Причина банальна: застаріле програмне забезпечення або неможливість знайти потрібні деталі, так як вони давно зняті з виробництва. Нова комп'ютерна техніка служить довше, але і вона не застрахована від поломок. Як же вберегтися від цієї неприємності і по-максимуму продовжити їй життя? Вихід один - профілактика.

Ось тут вам на допомогу і прийдуть фахівці нашої компанії Complex Solution.

Ми оперативно:

  • Оновимо програмне забезпечення;
  • Протестуємо комп'ютерну техніку на наявність вірусів і проблем з продуктивністю;
  • Замінимо застарілі деталі;
  • Почистимо від пилу і сміття, що нагромадилося.

Як говорить китайська мудрість - «Хворобі легше запобігти, ніж вилікувати». Точно так само і з офісною технікою. Ремонт і заміна комплектуючих обійдеться значно дорожче профілактичних заходів.

А ще золота порада від нашої компанії: давайте техніці періодично відпочивати. Деталі мають властивість зношуватися, якщо їх перевантажувати. Ноутбуки та комп'ютери можуть «втомлюватися» точно так само, як і ми з вами, тому давайте їм можливість «відпочити», просто вимикаючи з мережі на якийсь час. Така нехитра маніпуляція допоможе вашій техніці служити вірою і правдою роками.

 

Якщо поломка нагряне раптово ...

Буває й інша ситуація: ви закупили в офіс нову техніку, а вона раптово виходить з ладу вже в перші дні. Що робити? Тут на допомогу прийде гарантійне обслуговування. Важливо не упустити терміни і своєчасно здати техніку в сервісний центр. Вам безкоштовно зроблять заміну або ремонт.

Також не забувайте про закон, який дає можливість напротязі 14 днів після покупки повернути товар в магазин, якщо вас щось не влаштувало в роботі. Але і тут є нюанси: не можна порушити правила експлуатації, інакше магазин назад товар не прийме.

Справи фінансові

Є техніка, яка, на нашу думку, більш доцільна для ремонту. Це:

  • Ноутбуки;
  • Телефонні апарати;
  • Серверне і комп'ютерне обладнання.

У цьому випадку більш реально відремонтувати «залізо», замінити деталі, протестувати систему або встановити нове програмне забезпечення.

Якщо ви хочете підвищити продуктивність - рекомендуємо розглянути варіант часткової або повної заміни офісного обладнання. Це значно підвищить швидкість і якість роботи співробітників, а обійдеться дешевше, ніж тривалі ремонти і повторні поломки.

 

Якщо ж вам потрібно просто протримати наявну техніку «на плаву» якийсь час - разом із співробітниками Complex Solution прорахуйте вартість ремонту і терміни, а потім вирішите - що вам вигідніше. Іноді дійсно покупка нового устаткування обходиться дешевше чим ремонт та заміна деталей.

 

Підведемо підсумки

Щоб робота офісу не припинялася і була ефективною - подбайте про своєчасні профілактичні заходи для обладнання. Майстри Complex Solution швидко і ефективно протестують офісну техніку на наявність проблем, зможуть перевстановити (якщо знадобиться) програмне забезпечення, почистять від сміття або встановлять потужні антивірусні системи. Це обійдеться вам не так дорого, як заміна деталей або повноцінний ремонт комп'ютерів.

 

Пам'ятайте, профілактика - краще рішення, яке заощадить вам сили, гроші і час.

Зупинка - криза для бізнесу!

Ми допоможемо вам цього не допустити.