IP Телефонія для Компаній

 

Робоча IP АТС Астеріск у Вас в офісі, при мінімальних затратах

Всього за 4000,00 грн. Ви отримуєте налаштовану IP-АТС.

                                  

asterisk kiev it ip tel

Налаштування IP-PBX включає в себе:

 

 

 
Установка і первинна настройка Asterisk  
Web інтерфейс FreePBX    
Правила маршрутизації дзвінків   pbx free
Підключення міських ліній SIP 3  
Пул внутрішніх номерів SIP 15  
Навчання користувачів  
Переадресація дзвінка   ip telefon kiev
Режим очікування виклику  
АОН  
Запис з'єднань в CDR файл, БД  
Записи розмов  

 

IP-телефонія в роботі офісу і керівника

Айпі телефонія значно полегшила життя великому і середньому бізнесу. З її приходом вирішувати ділові завдання стало значно простіше і комфортніше. Навіщо потрібна ip-телефонія, що вона дає і чи вигідно її підключати?

Що собою являє віртуальний зв'язок?

Айпі телефонія відрізняється від звичайної тим, що для організації її роботи необхідне стабільне підключення до мережі Інтернет, на відміну від стандартних телефонів, що працюють від звичайної мережі. Звичайний спосіб зв'язку вимагає великої продуктивності і надає високе навантаження на телефонні лінії, в той час як дзвінки за допомогою інтернет практично нічим не обмежені.

Віртуальна телефонія дозволяє вести практично всю роботу з передачі і прийому дзвінків, сидячи за комп'ютером, стандартна ж має на увазі наявність великої кількості телефонних апаратів, а значить і проводів. Погодьтеся - це дуже незручно.

У ip-телефонії є маса переваг перед класичною:

 

Чи вигідна ip-телефонія для бізнесу?

Багато керівників замислюються про те, який тип зв'язку впровадити в своїй компанії. Майбутнє, однозначно, за віртуальною АТС, і ось чому. Крім стандартного прийому-передачі дзвінків, така структура може вирішувати безліч інших завдань.

Як бачите, встановлювати айпі телефонію в офісі не просто необхідно, а ще й вигідно.

Якщо ваш бізнес має на увазі щоденний зв'язок з великою кількістю клієнтів - обов'язково подбайте про те, щоб впровадити цю технологію в роботу компанії.

Навіщо ip-телефонія бізнесу?

Підведемо підсумки. Ми вже з'ясували, що собою являє віртуальний зв'язок або АТС. Тепер відповімо на запитання, які ж завдання бізнесу він вирішує. Отже:

Ip-телефонія - справжня знахідка для сучасного бізнесу. Вона не тільки істотно знижує витрати на зв'язок, але і надає безліч потрібних і корисних сервісів, що спрощують роботу. Якщо ви хочете придбати для свого офісу дійсно якісне і ефективне обладнання - зверніть увагу на компанію Complex Solution.

Наші співробітники швидко та професійно впровадять телефонію в вашому офісі.

Вирішуйте завдання бізнесу максимально ефективно разом з Complex Solution!