"Офіс під ключ"

Пуско - налагоджувальні роботи з подальшим обслуговуванням для швидкого старту роботи офісу: налаштування 10 комп'ютерів, 1 сервера, периферії і роутера =2500 грн

Complex Solution, пропонує спеціальне рішення "ОФІС ПІД КЛЮЧ".

Дане рішення дозволяє отримати комплекс всіх необхідних заходів для технічного запуску підприємства і включає в себе наступні послуги:

 

Важливо! У настройку і підключення до ЛЗ не входять роботи по монтажу і прокладання кабелю.

 

IT аутсорсинг - комплексна підтримка та обслуговування комп'ютерів

Ритм сучасного життя не дозволяє все контролювати особисто. Якщо у вашому підпорядкуванні ціле підприємство, напевно ви замислювалися про те, як зробити роботу більш зручною та комфортною для кожного учасника. Технічне обслуговування комп'ютерів - невід'ємна частина роботи сучасного офісу. Щось може вийти з ладу, пропадає інтернет, збій в системі, хакерська атака - і ось вже під загрозою налагоджена робота, зриваються угоди, горять терміни - бізнес втрачає гроші. Щоб не стикатися з цими та іншими неприємностями, пов'язаними з обслуговуванням комп'ютерів, пропонуємо скористатися послугою it аутсорсингу.

 

Що таке ІТ аутсорсинг і навіщо він потрібен?

 

IT outsourcing - це делегування робіт з адміністрування та управління комп'ютерними системами спеціальним фірмам, що спеціалізуються на даних послугах. Необхідність в аутсорсингу з'явилася з тих пір, як в бізнес почалося впровадження сучасних технологій. Вони, з одного боку, сильно полегшили завдання і процес роботи, а з іншого боку виникла необхідність в ефективному управлінні і контролі за роботою комп'ютерних систем.

Великі корпорації можуть собі дозволити організувати роботу цілого айті відділу, але для малого і середнього бізнесу це може викликати додаткові і непотрібні витрати. Виділення приміщення, обладнання, додатковий штат співробітників - утримання it-відділу обходиться недешево, тому таким компаніям набагато вигідніше замовити аутсорсинг it послуг.

 

Плюси аутсорсингу:

 

Таким чином, замовлення професійного It аутсорсингу є неоціненною послугою для бізнесу. Це економить час, кошти, а також допомагає більш оперативно і ефективно вирішувати завдання.

 

 

 

Які функції надає абонентське обслуговування комп'ютерів і серверів?

 

Іт аутсорсинг включає в себе:

Замовивши професійний аутсорсинг, ви отримуєте:

Якісне обслуговування комп'ютерів від Complex Solution

Наша компанія вже багато років займається обслуговуванням комп'ютерних систем і локальних мереж як великих підприємств, так і приватних осіб. Ми надаємо як поодинокі послуги виклику фахівця в офіс для налаштування або ремонту, так і повний технічний супровід через укладення договору на тривалу співпрацю.

 

Наші фахівці ефективно і недорого виконають такі роботи:

Напишіть або зателефонуйте нам, щоб обговорити деталі співпраці на індивідуальних умовах. Підберемо оптимальне і недороге рішення для вашого бізнесу!