Створення віддаленого робочого місця працівників

Створення віддаленого робочого місця для співробітників організації

Рішення щодо створення віддаленого робочого простору від 500 грн

Створення одного віддаленого робочого місця в Київських офісах в середньому коштує від 500 грн, але за фактом все необхідно прораховувати індивідуально, бо існує безліч підводних каменів на шляху до гармонійної роботи Ваших працівників.

 

Ви можете зараз подзвонити нам по телефону +380952801885 і отримати коротку консультацію щодо організації віддалених робочих процесів у Вашій компанії.

 

Допомога у створенні робочого місця для віддаленого доступу

 

Світ не стоїть на місці, і безліч нововведень диктує роботодавцю свої умови для роботи співробітників. Компанія Комплекс Солюшн займається налаштуванням віддалених робочих точок вже більше 10 років, а в умовах карантину ця послуга стала актуальною як ніколи. Не варто зупиняти бізнес процеси, тільки тому, що ви переживаєте про безпеку даних або про належну швидкість роботи віддалених робочих місць. Фахівці нашої компанії проконсультують Вас, як створити віддалені умови роботи для співробітників, як зробити їх безпечними і без збоїв, ми розповімо про нюанси віддаленої роботи та доступ до інформаційних ресурсів.

Карантинний режим, економія споживаних ресурсів, безпека, податки, оренда офісів: все це необхідно враховувати керівникові, щоб забезпечити співробітникам комфортні умови праці і не втратити прибуток.

Компанія Комплекс Солюшн надає послуги зі створення та забезпечення віддаленого робочого місця для великого і малого бізнесу, а також для бюджетних організацій. Віддалене робоче місце - це свого роду віртуальний офіс. Офіс, який пов'язує співробітників через будь-який мобільний пристрій з доступом в Інтернет, маючи всі необхідні відомості компанії на хмарному диску.

Організоване віддалене робоче місце «в хмарі» має ряд переваг і привілеїв, як для компанії, так і для її співробітників:

✅ Економія коштів на витратні матеріали;

 

✅ Відсутність прихильності до певного місця (працювати можна з дому, кафе, в гостях, з іншого міста або країни);

✅ Збереження інформації від сторонніх очей;

✅ Доступ під паролем тільки для співробітників;

✅ Захищена передача даних;

✅ Слабка швидкість інтернету не впливає на продуктивність робочого процесу;

✅ Захист від перезавантаження на сервері і пошкодження файлів;

✅ Редагувати документи можуть одночасно кілька співробітників, при цьому не порушуючи цілісність системи;

✅ Віддалений робочий простір можна організувати для тимчасових проектів, для мало знайомих між собою людей, це вигідно і неймовірно зручно;

✅ Створення проектів «Стартап» і багато іншого;

✅ Управління робочим процесом зі зручністю;

✅ Доступ до ресурсів 24/7.

 

Компанія може контролювати якість і продуктивність співробітників в будь-який час доби. З чого можна прорахувати виплату заробітної плати кожного співробітника по достоїнству, без пересудів і пліток.

Компанія Комплекс Солюшн працює за передовими технологіями і пропонує свої послуги в будь-який зручний для вас час. Така інновація в бізнесі і корпораціях - це крок вперед до досягнення найвищих цілей. Маючи доступ до технологій при низькій витраті коштів Ви отримуєте можливість конкурувати з будь-якою організацією.

 

Замовляючи наші послуги:

✅ Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід;

✅ Також ми враховуємо ваше географічне розташування;

✅ Складаємо кошторис по вашому бюджету;

✅ Оцінюємо терміни виконання вашого проекту і складаємо оптимальний план реалізації;

✅ Враховуємо і знижуємо до мінімуму ризики при створенні «віддаленого робочого місця»;

✅ Консультацію по створенню робочого місця для віддаленого доступу наша компанія надає безкоштовно.

 

 

Ми з радістю проконсультуємо Вас, щодо термінів, вартості та деталей щодо налаштування віддалених робочих місць.  Телефонуйте прямо зараз або просто зробіть запит на електронну адресу чи в будь-який з месенджерів +380952801885.